Agroturystyka NadStawem

Agroturystyka Mazury
 

Warunki noclegowe

Agroturystyka NadStawem oferuje gościom dom jednopiętrowy z dużym ogrodem (300m2) otoczonym świerkami. W bliskim sąsiedztwie domu znajduje się stawek oraz letni domek - kuźnia, w którym miło można spędzić czas w niepogodę. Bezpośrednio z ogrodu agroturystyki można udać się poprzez naszą łąkę do Doliny Rzeki Drwęcy, gdzie przy odrobinie szczęścia, ujrzeć można dziko spacerujące sarny, lub przebiegające zające.

Na parterze, od strony południowej z widokiem na staw jest przestronny  pokój dzienny (ok. 50m2) z dużym aneksem kuchennym. Zaraz obok ulokowana jest łazienka, toaleta oraz sypialnia.

Na pierwszym piętrze mamy do zaoferowania naszym gościom dwa pokoje trzyosobowe, z możliwością dostawki dla czwartej osoby oraz duży pokój dzienny z aneksem kuchennym. Znajduje się tu także łazienka z prysznicem.

Pokoje dzienne są do dyspozycji gości bez dodatkowej opłaty, szczególnie miło są one widziane przez rodziny z dziećmi, gdyż służą zarówno do spędzania wolnego czasu jak i przygotowywaniu drobnych posiłków. Na parterze domu oraz na pierwszym piętrze znajduje się sprzęt radiowo telewizyjny. Obydwa aneksy kuchenne wyposażone są w niezbędny sprzęt gospodarstwa domowego codziennego użytku.
W zależności od upodobań, goście agroturystyki mogą korzystać z odrębnych wejść na parter oraz pierwsze piętro. Swoje samochody Goście mogą bezpiecznie zaparkować na terenie posesji.

 
2005-2010 © Copyright by Agroturystyka NadStawem. Zapraszamy na Mazury.
 
PL EN DE